Home

calcaros Electric Jane Austen meci tenis ora 17 30 Suveran . resturi

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia, LIVE SCORE. Finala turneului de la  Toronto | DCNews
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia, LIVE SCORE. Finala turneului de la Toronto | DCNews

Cine transmite la tv meciul de tenis Simona Halep - Ons Jabeur. La ce oră  se va
Cine transmite la tv meciul de tenis Simona Halep - Ons Jabeur. La ce oră se va

Analiza WTA, după eliminarea Simonei Halep de la Dubai: ''A fost crucial''

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la  Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Meci uluitor în tenis. Nu s-a mai întâmplat așa ceva niciodată în sport

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

Când se joacă meciul Simona Halep - Harriet Dart, din optimile WTA  Birmingham
Când se joacă meciul Simona Halep - Harriet Dart, din optimile WTA Birmingham

Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa în turul 4 la Wimbledon 2022.  Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa în turul 4 la Wimbledon 2022. Cine transmite la TV

Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele  turneului de la Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele turneului de la Wimbledon

Când se joacă meciul Simona Halep - Cori Gauff, din optimile de finală ale  turneului WTA de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Cori Gauff, din optimile de finală ale turneului WTA de la Madrid

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

S-a aflat la ce oră se va juca meciul Simona Halep - Viktorija Golubic, în  sferturile Melbourne Summer Set
S-a aflat la ce oră se va juca meciul Simona Halep - Viktorija Golubic, în sferturile Melbourne Summer Set

La ce oră se va desfăşura meciul Halep-Ostapenko din semifinalele turneului  de la Dubai | adevarul.ro
La ce oră se va desfăşura meciul Halep-Ostapenko din semifinalele turneului de la Dubai | adevarul.ro

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Magdalena Frech în  primul tur la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Magdalena Frech în primul tur la Melbourne - Eurosport

Wimbledon 2022. De ce startul meciului Simona Halep - Magdalena Frech NU  s-a văzut la TV
Wimbledon 2022. De ce startul meciului Simona Halep - Magdalena Frech NU s-a văzut la TV

San Diego Open 2022: Iga Swiatek vs Coco Gauff Stream live, ora meciurilor,  predicții și previzualizare - Moyens I/O
San Diego Open 2022: Iga Swiatek vs Coco Gauff Stream live, ora meciurilor, predicții și previzualizare - Moyens I/O

Tenis: Simona Halep a declarat că a suferit un atac de panică în meciul cu  Zheng, de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a declarat că a suferit un atac de panică în meciul cu Zheng, de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep revine de la 4-6, 0-3 și câștigă în primul tur la Bad Homburg,  împotriva Katerinei Siniakova: „Am crezut până la final!” | Sport.ro
Simona Halep revine de la 4-6, 0-3 și câștigă în primul tur la Bad Homburg, împotriva Katerinei Siniakova: „Am crezut până la final!” | Sport.ro

Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad  Maia. Al 24-lea titlul al carierei
Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad Maia. Al 24-lea titlul al carierei

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la  Doha. Patru
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la Doha. Patru

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la  turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid  Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport

VIDEO Rafael Nadal, campion la Australian Open - Revenire senzațională de  la 0-2 la seturi cu Daniil Medvedev - HotNews.ro
VIDEO Rafael Nadal, campion la Australian Open - Revenire senzațională de la 0-2 la seturi cu Daniil Medvedev - HotNews.ro

Simona Halep e în sferturi la Wimbledon! Românca, victorie zdrobitoare cu  Paula Badosa - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Wimbledon! Românca, victorie zdrobitoare cu Paula Badosa - Eurosport

Când joacă Simona Halep cu Paula Badosa la Wimbledon în turul 4. Postul TV  care va transmite meciul - Playtech Știri
Când joacă Simona Halep cu Paula Badosa la Wimbledon în turul 4. Postul TV care va transmite meciul - Playtech Știri